Bielizna jak idealna forma dla idealnej figury

Bielizna jak idealna forma dla idealnej figury

0

Na zbyt obfite boczki lub zwisające pośladki jest jeden uniwersalny sposób. Nie, nie!! Nie jest to operacja plastyczna. Rada ma efekt bezbolesny. Nie cierpi z tego powodu ni ciepło, ni portfel. Odpowiedzią na bolączki z nadmiarem wagi jest bielizna wyszczuplająca.

Co na to lekarze?

Czy noszenie bielizny modelującej sylwetkę jest bezpieczne dla zdrowia? Czy opinanie się w szczelne opakowanie ze sprężystego materiału nie tamuje przepływu krwi? I najważniejsze, czy nie nasila objawów cellulitu? Tego rodzaju, wydaje się zasadne pytania, padają często i są skierowane do projektantów i producentów odzieży. Jednak decydujący głos w sprawie mają lekarze.

Co zatem sądzą o tym wynalazku medycy?

Lekarze zalecają wstrzemięźliwość i niepopadanie w przesadę. Dobrze dobrana bielizna wyszczuplająca nie zagraża zdrowiu żadnej kobiety. Pod warunkiem, że rozmiar modelu będzie zgodny z rozmiarówką ubrań noszonych na co dzień. Bieliznę modelującą nosi się raz na jakiś czas. Kiedy zajdzie konieczność założenia garderoby, która wymaga zmiany proporcji dla zachowania estetyki stroju. Przewlekłe zaś noszenie zbyt ciasnych egzemplarzy bielizny każdego rodzaju może doprowadzić do objawów obronnych organizmu.

Dobieranie rozmiaru

Zbytnie zmniejszenie zakresu rozmiarów może doprowadzić do groteskowego efektu. Na obrzeżach bielizny pojawią się przewężenia, których niczym nie da się zamaskować. Ciało będzie wyglądało jak baleron zasznurowany na kolację świąteczną. Dlatego kierując się rozsądkiem, trzeba respektować prawa fizyki i natury i dobierać racjonalnie rozmiar zakupionych fig wyszczuplających lub stanika modelującego obfity biust.

Na co można liczyć?

Jest kilka poziomów modelowania. W zależności od rodzaju kreacji można wybierać między średnim i dwoma skrajnymi stopniami naciągu tkaniny modelującej. Bielizna wyszczuplająca w różnym stopniu poprawia naturę. Uzależnione to jest od zawartości syntetyków elastycznych zastosowanych w konstrukcji body, majtek lub biustonosza.

W zależności od ilości zastosowanego spandexu i lycry można liczyć na różny efekt modelowania. Przy znacznym wpływie bielizny na ciało zawartość sprężystych materiałów ma nawet dwudziestoprocentowy udział w konstrukcji poszczególnych elementów składowych.

Do przymierzalni

Zdecydowanie poleca się przymiarkę przed zakupem. Wtedy dopiero można stwierdzić organoleptycznie, czy zamiar zakupu będzie trafiony. Bez tego może się okazać, że choć na metce widnieje właściwy rozmiar, model jest absolutnie niepasujący do naszych oczekiwań.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca bielizna wyszczuplająca.

About author