Fotobudka na imprezy rodzinne

Fotobudka na imprezy rodzinne

0

Wiele uroczystości potrzebuje odpowiedniej oprawy. Często zamawia się fotografa i kamerzystę. To jednak wymaga niemałych środków i wiele zachodu, gdyż nie każdy jest w stanie spełnić nasze oczekiwania.

Fotobudka sprzedaż – niezatarte wspomnienia

Kiedy chce się zrobić spontaniczne zdjęcia nie ma lepszego miejsca na wspólną zabawę z przyjaciółmi czy rodziną niż fotobudka. Może się w niej zmieścić nawet 6-8 osób i robić sobie wspólne zdjęcia. Co więcej fotobudka daje również możliwość personalizacji zdjęć. Można dodawać tło cz komentarze w chmurkach. Często robiąc zdjęcie zastanawiasz się po jakimś czasie je oglądając, gdzie to było? Nawet jeśli pamięta się miejsce z czasem zaciera się kontekst, a dzięki dołączeniu komentarza, zabawnego czy też skłaniającego do refleksji, można zawsze pamiętać, nawet po latach okoliczności stworzenia fotki.

Fotobudka sprzedaż – rodzinne zdjęcia od ręki

Zdjęcia można drukować od razu. Można je też przesłać na maila albo bezpośrednio na Facebooka. W ten sposób można relacjonować np. zabawę na 18 urodzinach albo na jubileuszu dziadków. Jeśli jest się „zwierzęciem” społecznym i często organizuje się rodzinne spotkania, to warto zastanowić się nad zakupem fotobudki. Będzie można stworzyć spontaniczne zdjęcia z całą rodziną. Dodawać śmieszne ramki i gadżety, a także podpisywać zdjęcia. W dodatku można je od razu każdemu wręczyć dzięki możliwości drukowania w kilka sekund, jak na kiedyś popularnym Polaroidzie, jednak w cyfrowej jakości.

Fotobudka sprzedaż – na ważne uroczystości i dla firm

Jeśli organizuje się wesele warto zawczasu pomyśleć o zdjęciach i o tym, jak mają wyglądać. Wiele firm eventowych w swojej ofercie ma fotobudki. Dla takiej firmy to niezbędny dodatek w ofercie. Organizując wesela czy imprezy firmowe firma eventowa może zapewnić dostęp do niedrogiej i atrakcyjnej rozrywki. Kupując fotobudkę można ją dodatkowo personalizować i naklejać na nie przygotowaną wcześniej okleinę. Może to być logo firmy, a w przypadku wesela wspólne zdjęcie Pary Młodej.

Fotobudka sprzedaż – stwórz zdjęcia jak z fotografii dziadków

Fotobudka daje wiele kreatywnych możliwości, z których warto skorzystać. Można zrobić wspólne rodzinne zdjęcie, jak ze starych fotografii, wykorzystując funkcję sepii. Do każdego zdjęcia można dołączyć rekwizyty, tj. okulary czy kapelusze. Dopasowanie ich do tematyki imprezy jest bardzo dobrym pomysłem i sposobem na zorganizowanie rozrywki dla każdego. Zakup fotobudki pozwoli w pełni wykorzystać jej możliwości i daje pretekst do częstszych spotkań.

Więcej informacji znajdziesz na stronie smove.pl/

About author