Jak usprawnić prowadzenie firmy przewozowej?

Jak usprawnić prowadzenie firmy przewozowej?

0

W dzisiejszych czasach gdzie ceny paliw, a także ilość paliw i konieczności wypełniania różnorodnych dokumentacji rośnie nie łatwo dobrze prowadzić biznes przewozowy. Czasem przedsiębiorcy zachodzą w głowę jak poprawić funkcjonowanie firm przewozowych sprawiając, że firma zarobi więcej. Również z perspektywy przedsiębiorcy liczy się także wygoda pracy, która z roku na rok maleje. Propozycją jest system telematyczny Dbkfleetmanagement, który jest w stanie pomóc w każdym z powyższych problemów.

Dbkfleetmanagement – nowoczesny system telematyki transportowej

 

Dbkfleetmanagement to system, który realnie usprawnia bezpieczeństwo, funkcjonowanie i oszczędność w każdej firmie przewozowej. Z tym systemem telematycznym śledzenie ciężarówek, to bajka! Można robić to nawet z domu poprzez korzystanie z nowoczesnej, funkcjonalnej aplikacji. Dane z jazdy, a także monitoring GPS jest ciągle przetwarzany współgrając z raportem spalania paliwa na trasie. Dzięki temu przedsiębiorca może otrzymać jednocześnie dane na temat lokalizacji samochodu jak i jego średnie wartości spalania na danych odcinkach tras. Takie informacje w bezpośredni sposób wpływają na bezpieczeństwo jak i ekonomię firmy. Wystarczy wskazać kierowców rozrzutnych i poinformować ich o konieczności zmiany stylu jazdy, który wcześniej trudno było jednoznacznie określić.

Oprócz powyższy zalet Dbkfleetmanagement może także wspomóc kierowców w ich codziennej pracy. Takie zajęcie tylko z pozoru wydaje się proste. Tak naprawdę na drodze na kierowców czeka wiele przeciwności losu. Dokładając do tego nieprzewidziane sytuacje jak wewnętrzne usterki pojazdu często kierowca pozostaje zdany na siebie będąc oddalonym tysiące kilometrów od domu. Posiadając Dbkfleetmanagement kierowca zawsze może zadzwonić do operatorów, którzy wskażą najbliższych mechaników bądź wezwą lawetę na dane miejsce.

Podsumowanie

 

Jak widać dobry system telematyczny taki jak Dbkfleetmanagement może w realny sposób ułatwić funkcjonowanie firmy. Powyższe zalety to tylko jedne z niewielu przykładów korzyści jakie system telematyczny wprowadza do każdej firmy przewozowej.

About author