Jak wybrać odzież po liposukcji?

Jak wybrać odzież po liposukcji?

0

Liposukcja, czyli odsysanie nadmiernego tłuszczu, to bardzo popularny zabieg, z którego korzysta coraz więcej osób. Ważny jest nie tylko wybór odpowiedniej kliniki i specjalisty, ale również zakup odzieży po liposukcji. W dużej mierze to ona warunkuje skuteczność zabiegu. Często odzież po liposukcji trzeba mieć przy sobie w momencie zgłaszania się na zabieg. Zwykłe ubrania nie zapewniają odpowiedniego ucisku, przez co zabieg może być mniej efektywny.

Po pierwsze jakość

Odzież po liposukcji występuje wielu modelach. Wszystko zależy od tego, która partia ciała poddawana jest liposukcji. Dostępne są ubrania na brzuch, nogi, czy też całe ciało. Z pewnością lekarz pomoże określić, jaki zakup będzie niezbędny w danym przypadku.
Czynnikiem determinującym do zakupu powinna być jakość materiału. W tym przypadku nie chodzi o trwałość, a o właściwości. Produkty renomowanych producentów spełniają określone normy i gwarantują parametry na najwyższym poziomie. Zakup takiej odzieży po liposukcji to dobra inwestycja, która przyniesie oczekiwane rezultaty.
Przez zakupem warto zwrócić uwagę nie tylko na komfort, ale również stopień przepuszczalności powietrza. Niezwykle istotnym jest, aby tkanina była oddychająca. Dobrze, jeśli dodatkowo wspiera ona krążenie. Osoby bardzo wymagające mogą zdecydować się na ubrania wykonane ze specjalistycznych włókien, które gwarantują mikro-masaż skóry. Taka odzież poprawia proces obkurczania, co jest bardzo ważne bezpośrednio po dokonaniu zabiegu liposukcji.

Koszt zakupu odzieży po liposukcji

Dokonując zakupu odzieży pozabiegowej nie należy kierować się wyłącznie niską ceną. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że takie ubrania nie spełnią swojego zadania, a tym samym obniżą skuteczność zabiegu. Lepiej zainwestować kilkadziesiąt złotych więcej w produkt, który będzie oznaczał się pozytywnymi właściwościami.
Warto przejrzeć asortyment znanych i cenionych producentów. Specjalistyczne ubrania po liposukcji to koszt na poziomie kilkuset złotych. Produkty wysokiej jakości są wytrzymałe i bezproblemowe w czyszczeniu. Z pewnością posłużą niezawodnie przez cały okres po zabiegu.
Dla przykładu – za ubranie uciskowe obejmujące obszar od żeber do kolan należy zapłacić około 200 zł. Gorset obejmujący klatkę piersiową plecy oraz ramiona to koszt mniej więcej 150 zł. Body uciskowe dedykowane dla mężczyzn po liposukcji kosztują około 220 zł. Oczywiście wszystko zależy od marki, modelu, czy też parametrów odzieży. Ceny mogą znacznie się od siebie różnic, więc warto dokładnie przejrzeć dostępne oferty.

About author