Na czym polega catering dietetyczny?

Na czym polega catering dietetyczny?

0

Świadomość konsumentów w dziedzinie produktów spożywczych ciągle rośnie. Coraz częściej przyglądamy się temu, co jemy, szukając produktów zdrowych, ekologicznych i smacznych. Niestety poszukiwania dobrych produktów zajmują dużo czasu, którego nam szkoda. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszy się catering dietetyczny wrocław.

Posiłki z dostawą do domu

Przygotowanie zdrowych posiłków zajmuje dużo czasu. Jeżeli pracujemy, zajmujemy się domem i rodziną, to może się okazać, że czasami wybieramy drogę na skróty, kupując jedzenie na wynos, zamawiając pizzę czy sięgając po gotowe danie do odgrzania. Osobom samotnym zdrowe gotowanie również może sprawić problem, ponieważ nie zawsze przygotujemy odpowiednią ilość jedzenia, której nie będziemy musieli później wyrzucić do śmietnika. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z cateringu dietetycznego, zwanego również potocznie dietą pudełkową.

Jak to działa?

Działanie cateringu dietetycznego jest proste – zamawiamy dania, które odpowiadają naszym potrzebom. W tym celu wypełniamy specjalną ankietę. W przypadku firm zajmujących się cateringiem dietetycznym, z reguły można skorzystać z usługi dietetyka, który zaproponuje nam jadłospis o wartości energetycznej, dopasowanej do naszych potrzeb. Każdego dnia rano lub w przeddzień kurier przywozi nam zapakowane posiłki, które możemy odgrzać w domu, a nawet zabrać do pracy. Jedzenie jest smaczne, zróżnicowane i zdrowe.

About author