Zamierzasz uszyć sobie własne moro?

Zamierzasz uszyć sobie własne moro?

0

Zamierasz uszyć sobie własne moro, ewentualnie poprosić o stworzenie na bazie danego materiału namiotu, pokrowca, poduszki czy zastosować w innym co do tego celu? Oczywiście tkanina moro cieszy się coraz większym zainteresowaniem, można powiedzieć iż od wielu lat ciuchy i rzeczy oparte o taką stylistykę oraz fason wciąż nie tracą na uwadze. Jednak niejednokrotnie pragniemy posiadać spodnie z większą ilością pojemnych i bocznych kieszeni, o odpowiedniej do tego pojemności, dlatego uszycie spodni czy jakichkolwiek ciuchów w aspekcie stylu moro jest czymś czego się podejmujemy.

 

Polar czy ortalion, co jest w tym przypadku dużo lepszym rozwiązaniem?

 

Na początek powinniśmy się przede wszystkim zastanowić, jaki materiał moro spełni jasno określone wymagania, tutaj najczęściej oferuje i proponuje się dwa a mianowicie polar oraz ortalion. W przypadku pierwszego, co oczywiste doskonale sprawdzi się przy ciepłych rzeczach, jakie na jego bazie mogą powstać, właśnie ze względu na to iż jest ciepły i jednocześnie miękki, możemy go wykorzystać do szycia bluz, rękawiczek, spodni, koców czy jakichkolwiek narzut. Jeżeli chodzi o ortalion moro, to tutaj ze względu na jego właściwości, warto go zastosować przy odzieży wierzchniej oraz przy szyciu wspomnianego powyżej namiotu.

 

Co wziąć pod uwagę przy wyborze materiału typowo wojskowego?

 

Pewnie, że tkanina moro a więc materiał typowo wojskowy, powinien w bezpośredni sposób do kolorystyki oraz wzornictwa nawiązywać, tym samym doskonale sprawdzić się pod kątem jego zastosowania, wykorzystania i przeznaczenia. Dzięki nim uda nam się nie tylko stworzyć ciuchy dla myśliwego czy leśniczego, ale przede wszystkim osób dla których kolor moro wydaje się czymś nader oryginalnym i modnym. Sam materiał moro a zwłaszcza wymieniony powyżej polar oraz ortalion, znajdziemy w wielu ciekawych konfiguracjach czy rozwiązaniach, zatem nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż dostęp do nich nie stanowi żadnego większego problemu. Wystarczą jedynie chęci, chwila wolnego czasu oraz niewielkie umiejętności by uszyć i stworzyć z tkaniny moro, coś praktycznego, funkcjonalnego czy oryginalnego.

About author