Walcz o piękną skórę twarzy!

Walcz o piękną skórę twarzy!

0

Odpowiednia i zrównoważona pielęgnacja skóry to podstawa, jeśli chcemy zachować piękno naszej cery na dłużej. Niestety, wiele czynników niezależnych od nas wpływa negatywnie na strukturę skóry i powoduje jej szybsze starzenie, zmianę koloru, przebarwienia. Do czynników przyspieszających starzenie zalicza się przede wszystkim niedostateczne nawilżenie organizmu, źle dobrane kosmetyki, zanieczyszczenie, nadmierne spożywanie alkoholu, palenie tytoniu.

Istotnym czynnikiem sprzyjającym pojawianiu się zmarszczek jest ubywanie włókien kolagenowych i kwasu hialuronowego z naszego organizmu. Czy możliwe jest cofnięcie zmian, jakie czas odcisnął na skórze naszej twarzy?

Zaufaj nowoczesnej medycynie!

Poza racjonalnym żywieniem oraz dostarczaniem do organizmu odpowiedniej ilości wody niewiele sami możemy zrobić, aby nasza skóra odzyskała dawny blask. Skuteczne metody na spłycenie zmarszczek oraz na wyostrzenie owalu twarzy oferuje nam medycyna estetyczna. Kliniki medycyny estetycznej znajdziemy w największych miastach Polski. Jak wybrać najlepszą placówkę?

– Bez wątpienia klinika musi wzbudzać nasze zaufanie. Kluczowa jest także rozmowa z lekarzem, który przeprowadzi nasz zabieg – podkreśla dr Karolina Kuśnierz, właścicielka kliniki medycyny estetycznej: karolinakusnierz.pl. Oczywiście nie bez znaczenia są również pozytywne opinie dotychczasowych pacjentów. Na czym polega skuteczność zabiegów wygładzania zmarszczek?

Wyjątkowa moc kwasu hialuronowego

Podczas zabiegów wygładzania zmarszczek czy też wypełniania ust w klinikach wykorzystywany jest naturalny kwas hialuronowy – to bezpieczna substancja, nie powodująca reakcji alergicznych. Jest on aplikowany pod skórę, niezwykle precyzyjnie, aby mógł wypełnić istniejące zmarszczki. Efekty zabiegu widoczne są od razu – skóra staje się bardziej sprężysta, wygładzona, elastyczna. Rezultaty wykorzystania kwasu hialuronowego utrzymują się od 9 do 12 miesięcy – po tym czasie organizm sam usuwa substancję, a zabieg można powtórzyć.

About author